KEYLOGGER NEDİR

keylogger atmaKeylogger indirmek ve hemen kullanmak istiyorsanız sizlere hem telefonlarda kullanabileceğiniz hem de bilgisayar casus programı olarak kullanabileceğiniz flexispy programını kullanmanızı öneririz. Keylogger özelliğini içeren full bir izleme yazılımıdır. Hem telefonlar için hemde bilgisayarlar için olan versiyonu bulunmaktadır.

Full bir telefon takip yazılımı olduğundan sadece tuş kaydedici fonksiyonlu değil diğer tüm takip özellikleri ile komple bir izleme uygulamasıdır. Programı extreme versiyon olarak satın aldığınızda keylogger özelliğinin yanında diğer fonksiyonları olan ekran yakalama, ekran izleme, canlı kamera özelliği ve diğer bir çok ileri düzey takip fonksiyonlarını da kullanabileceksinizdir.  Hem telefonlar için hemde bilgisayar takip yazılımı olarak kullanabileceğiniz ender yazılımlardan olan flexispy ile artık istediğiniz bir cihazınızı gerek android olsun gerekse de ios olsun uzaktan takip edebilmeniz mümkün.

Tuş kaydetme özelliği ile takip ettiğiniz telefon veya bilgisayar da tuşlanan tüm yazı karakterlerini kolaylıkla öğrenebilir ve hepsinin bilginiz dahilinde kullanıcı panelinize yansıdığını görebileceksiniz. Özellikle anne ve babalar açısından çocuklarının online aktivitelerini takip etmek için keylogger özelliği çok önemli bir fonksiyon olarak programda bulunmaktadır. Çocuklarının sosyal medya paylaşımlarından anında haberdar olabilir ve ayrıca kimlerle online iletişim içerisinde olduklarını ve neler paylaştıklarını anında öğrenebilirler. Tam bir komple ebeveyn kontrol yazılımı olan flexispy ile artık çocuklarınızın daha güvende olmalarını sağlayabilmeniz mümkün.

Sizlerde eğer bir anne ve baba olarak henüz reşit olmayan çocuklarınızın telefonlarıyla veya bilgisayarları ile geçirdikleri süre içerisinde neler yaptıklarını merak ediyor ve bu konuda onların güvenlikleri açısından bir tedirginlik hissediyorsanız flexispy full telefon takip programı veya bilgisayar takip yazılımını hemen satın alabilir ve kullanıma hemen başlayıp bu endişelerinizden kurtulabilirsiniz. Flexispy programının diğer tüm özellikleri hakkınd abilgi sahibi olabilmeniz için sitemizdeki ilgili özellikler sayfalarına da göz atmanızda fayda olacağı düşüncesindeyiz. Hemen incleyip daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Summary
Review Date
Reviewed Item
flexispy keylogger özelliği
Author Rating
51star1star1star1star1star

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir