Bilgisayar Takip Programı

Flexispy cep telefonu takip etme konusunda yakaladığı başarıyı hiç te aratmayacak olan bilgisayar takip programı yazılımını sizlere sunmaktadır. Windows veya Mac işletim sistemli tüm bilgisayarlarla uyumlu olarak kullanabileceğiniz flexispy bilgisayar takip yazılımını sizler için inceledik. Oldukça etkin takip fonksiyonları ile donatılmış ve kolay kullanılabilir olarak geliştirilmiş flexispy PC takip programı ile hem işletim sistemi gözetmeksizin tüm bilgisayarlarınızı uzaktan izleyebileceksiniz.

keylogger atma

Flexispy Bilgisayar Takip Programı Nasıl Yüklenir?

Aynı cep telefonlarında olduğu gibi flexispyın bilgisayarlar için olan yazılımıda çok kolay ve dakikalar gibi kısa sürecek bir zaman içerisinde takip etmek istediğiniz bilgisayarınıza kolaylıkla yüklenebilir.Tek yapmanız gereken şey önce flexispy sitesinden bilgisayar için olan verisyonu satın almaktır. Satın aldığınızda hemen emailinize satın almış olduğunuza dair hem fatura bilgileri gelecek hemde flexispy kullanıcı hesabınızın giriş adresi ve giriş yapabileceğiniz kullanıcı adınız ve kullanıcı şifreniz gelecektir.

Bu kullanıcı adı ve kullanıcı şifrenizle hemen flexispy kullanıcı hesabınıza girdiğinizde sizleri kurulum sihirbazı sayfası karşılayacaktır.Bu sayfada adım adım nasıl bilgisayara yükleme yapacağınız sizlere görsel olarak sunulacaktır. Sizlere kurulum sihirbazı sayfasında gösterildiği şekilde hemen dakikalar içinde kurulumu bilgisayara yapıp hemen sonrasında takip işlemine başlayabilirsiniz.

flexispy satın al

Flexispy Bilgisayar Takip Programı Hangi Özellikler Sunar?

En iyi bilgisayar izleme yazılımı olan flexispyın sizlere sunduğu takip özellikleri oldukça fazladır, bu fonksiyonlardan bazılarını sizler için sıralamak istiyoruz::

bilgisayar takip programı flexispy

FlexiSPY Bilgisayar Takip Programı Ne Yapabilir?

FlexiSPY uzaktan PC ve Mac bilgisayarlarını takip eder ve verileri online portalınıza yükler. Dünyanın en gelişmiş bilgisayar takip yazılımı ile hiçbirşeyi gözden kaçırmazsınız çünkü FlexiSPY’da her detay var.

Yüklendikten sonra FlexiSPY gizli bir şekilde bilgisayardaki tüm işlemleri kaydetmeye başlar. Kaydedilen veriler gizli bir şekilde online portalınıza yüklenir. Dilediğiniz zaman online portalınıza giriş yaparak verileri inceleyebilirsiniz ve olası tehditlerin önüne geçebilir, elemanlarınızın verimliğini arttıracak önlemler alabilir, çocuklarınızın neler yaptığını öğrenebilir veya kendi bilgisayarınıza kurduysanız kendi işlemlerinizi kayıt altına alabilirsiniz.

Bilgisayar casus programımız Microsoft Windows 7, 8 & 10 ve Mac OS Mavericks, Yosemite, El Capitan ve Sierra ile uyumludur.

Summary
Review Date
Reviewed Item
Bilgisayar Takip Programı
Author Rating
51star1star1star1star1star

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir