YASAL UYARI

www.flexispy.gen.tr web sitemizde tanıtımı yapılan yazılım/yazılımlar sadece ebeveylerin reşit olmayan çocuklarını bulundukları ülke içerisindeki yasaların izin verdiği ölçüde gözlem altında bulundurabilmeleri ve koruyabilmeleri için hazırlanmıştır, bunun haricindeki kullanımlar bulunduğunuz ülkenin yasalarına göre suç sayılacağı gibi websitemiz tarafındanda kesinlikle onaylamamaktadır.
Sitemizde bahsi geçen ilgili yazılımın/yazılımların kullanımı ile ilgili olarak;  uygunsuz kullanım hallerinde (tehdit, şantaj,özel hayatın gizliliğini ihlal  v.s.) doğabilecek yasal sorumluluk tamamen yazılımın kullanıcısına aittir. Satıcıya, programı satın alanın hukuk dışı kullanımına ilişkin hiçbir sorumluluk yüklenemez.
Sitemizde bahsi geçen ilgili yazılımı (tehdit, şantaj, özel hayatın gizliliğini ihlal v.s.) gibi yasal olmayan bir amaç için kullanmanın ülkenizde geçerli olan yasalara göre suç sayılacağını unutmayınız.
Lütfen hemen aşağıdaki Yasal Kullanım Koşulları bölümümüzü okuyunuz.

Telefon izleme programlarinin gizli bilgi edinme amaçli olarak kullanimina iliskin ilgili ülke içerisinde yürürlükte olan bütün kanunlari anlamak ve bunlara uymak telefon izleme yazılımı kullanicisinin sorumlulugundadir. Eger bu yazilimi kullanacaginiz amaç ile ilgili herhangi bir süpheniz varsa telefon izleme programını satin almadan önce bir hukuk bürosundan hukuki danismanlik aliniz. Bu yazilimlari satin almak ve yüklemek suretiyle , hukuk kurallarına uygun olarak kullanilacaginizi beyan etmis olursunuz. Diger kisilerin SMS mesajlarina & diger telefon aktivitelerine baglanmak veya telefon izleme yazilimini bilgisi ve yazılı izinleri olmadan olmadan baska bir kisinin telefonuna yüklemek ülkenizde kanun disi bir faaliyet olarak kabul edilir. Bu websitesinde tanıtımı yeralan yazılımlara bagli herhangi bir kötüye kullanma veya zarardan ötürü websitemiz herhangi bir sorumluluk veya yükümlülük almamaktadir. Ülkesindeki kanunlara ve kurallara uymak nihai kullanicinin sorumlulugu altindadir. telefon izleme yazilimini satin alip kullanmakla isbu sartlari kabul etmiş olursunuz. https://www.flexispy.gen.tr bünyesinde tanıtımı yapilan ürün ve teknolojinin kullanimina bagli herhangi bir kanun disi aktiviteden sorumlu tutulamaz, ürünler üçüncü sahislarin kisisel gizlilik haklarini veya gizli dinleme kanun veya yönetmeliklerini ihlal edecek sekilde elektronik haberlesmelere sizmak veya bunlari önlemek amaciyla kullanilamaz. Telefon dinleme ve/veya gizli dinleme Türkiye başta olmak üzere hemen hemen her ülkede kanun disidir. Hiçbir durumda websitemiz bu ürünlerin uygunsuz kullanimindan ötürü sorumluluk kabul etmeyecektir. Ürün ve teknolojilerinin, bunlarin kullanildigi yargi alaninin kanunlari çerçevesinde çalistirilmasi, bu ürün ve teknolojileri satin almis olan veya kullanan kisilerin sorumlulugundadir. Bu ürünlerin/teknolojilerin amaçlanan kullanimi üzerinde geçerli olan kanunlarin tefsiri için hukuki danismanlik almak kişilerin kendi münhasir sorumlulugundadir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir