TELEFONA KEYLOGGER ATMA

TELEFONA KEYLOGGER ATMA

Bir telefona keylogger atma nasıl olur? öncelikle keylogger atma işleminin tam olarak ne anlamda kullanıcağımızı sizlere kısaca açıklayalım. Telefona Keylogger Atma demek telefondaki tuşlanan tüm yazı karakterlerini kaydeden bir yazılımın telefona yüklenmesi demektir. Bu işlem neticesinde keylogger yazılımı tüm bu telefona tuşlanan yazı karakterlerini anında kaydedeceği için yazılım kullanıcısı olarak yükleyen kişide tum telefona yazılanları görmüş olacaktır.

telefona keylogger atmaBu ön bilgilendirmeyi zaten bildiğinizi varsayarak açıklama kısmını kısa tutmak istiyoruz ve telefona keylogger atma uygulamalarından en etkili ve en kapsamlı özellikler içereni olarak Flexispy ı sizlere sunmak istiyoruz.

 

Flexispy tam bir komple telefon takip izleme ve dinleme programıdır, daha etkili ve özelliklisi dünya genelinde henüz yoktur. Flexispy ın en etkili olmasındaki sebepler arasında tabiki sahip olduğu muhteşem özellikler gelmektedir ki bunlardan bir tanesi de tabiki Keylogger özelliğidir.

 

Flexispy yüklediğinizde keylogger özelliğinide otomatik olarak telefona yüklemiş olursunuz ve extra bir ayrı yükleme yapmak zorunda kalmazsınız. Flexispy keylogger özelliği sizlere o telefon ile yazılmış tüm kelimeleri tek tek verecektir hatta harfleri bie gösterecektir, diğer güzel olan yanı da bu özelliğinin yanında tüm şifreleri de kaydetmesi ve göstermesi özelliğidir. Flexispy yüklenmiş bir telefonda kullanılan tüm aplikasyonların kullanıcı emailleri ve şifreleride yazılımca kaydedilir ve görmeniz sağlanız.

telefona keylogger atma

Flexispy ı eşsiz bir telefon izleme programı olarak kılan sadece 2 özellikten sizlere bahsettik. Bunun gibi daha onlarca fonksiyona sahip olan flexispy ı hem android telefonlar hemde iphone larda kolaylıkla kullanabilirsiniz. Bilgisayar için olan versiyonuda bulunan flexispyı hemen kullanabilirsiniz.

 

Eğer tam bir telefon takip programı arıyorsanız flexispy en iyi seçenektir. Flexispy kullanımı da oldukça kolaydır, yalnızca temel seviyede ingilizce bilmeniz size kullanıcı panelinizi kullanırken çok daha fazla kolaylık sağlayacaktır. Az ingilizce bilseniz dahi çok kolay bir şekilde anlayabilecek ve kullanabileceksinizdir. Şimdi flexispy satın alın ve sizlere bahsettiğimiz özellikleri hemen deneyin memnun kalacaksınız.

telefona keylogger atma

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir