Flexispy cep telefon dinleme programının yüklenmesi ve kurulumu gerek iphone gereksede android telefonlarda oldukça kolaydır ve sadece bir yükleme linkinin telefonun internet tarayıcısına yazılması ile çok kısa sürede tamamlanabilmektedir. Flexispy programını satın almanızın hemen ardından satın alma formunda belirtmiş olduğunuz e-mail adresinize kullanıcı isminiz ve şifreniz hemen gelir. Bu E-mail adresinize gönderilen kullanıcı adınız ve şifreniz ile size belirtilecek olan online kullanıcı hesabınıza bilgisayarınızdan girdiğiniz zaman karşınıza aşağıda ekran görüntüsünü verdiğimiz sayfa çıkacaktır. Aşağıdaki ilk ekran görüntüsünde olduğu gibi bu bilgilerinizle panelinize giriş yaptıktan sonra aşağıdaki 2. ekrandaki gibi yazılımını kuracağınız hedef telefonu seçerek karşınıza çıkacak olan yönlendirmeleri adım adım hedef telefon üzerinden uygulayarak yazılımı çok basit bir şekilde kısa sürede kurabilirsiniz. Flexispy yazılımını bu adımları takip ederek hedef telefona ortalama 5 dakikalık süre içerisinde rahatlıkla kurabilirsiniz.

E-mail adresinize gönderilen giriş linkine tıklayarak size gönderilen kullanıcı bilgileri ile giriş yapılır.

flexispy giriş

Daha sonra yukarıda belirtmiş olduğum açıklamada ki gibi karşınıza aşağıdaki sayfa gelecek ve bu sayfadan takip etmek istediğiniz hedef telefonun işletim sistemini işaretleyip ilerleyin ve sonrasında sayfa size nasıl yükleyeceğiniz yazılı ve resimli şekilde adım adım gösterecektir.

flexispy kurulumu

Bu kısımda sizlere en çok sorulan edilen bir kaç soruyu hemen yanıtlayalım;

1) Yazılımı satın aldıktan sonra hemen yüklemeli miyim ?

2) Yazılımı kullanım sürem satın alınca hemen başlarmı?

Bu sorulara verdiğimiz cevap şöyle;

1) Programı satın aldığınız anda yüklemek zorunda değilsiniz lisans süreniz içerisinde ne zaman isterseniz ozaman hedef telefona yükleyebilirsiniz.

2) FlexiSpy yazılımını satın aldığınız zaman lisans süreniz başlammış olur. Örneğin 3 aylık lisans satın aldıysanız bu süre satın alma işlemi ile başlamış olacaktır. Siz bu 3 aylık süre içerisinde nezaman isterseniz ozaman hedef telefona kurulum yapabilirsiniz. İster hemen yapın ister daha sonra istediğiniz bir zaman yapın.

Flexispy iPhone Kurulumu

Flexispy Android Kurulumu

FlexiSpy Resmi Sitesi için Tıklayın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top