Cep telefon takip programları arasında en popüler olanlarından bir tanesi olan m Spy telefon takip programı hakkında sizlere detaylı ve güncel bilgilendirme yapalım. Bu yazımızı okuduğunuzda şu sorularınıza yanıt bulmuş olacaksınız. mspy nedir? Mspy apk indirmek ve yüklemek nasıl olur? Mspy kurulumu nasıldır? Hangi cihazlar için bu takip yazılımını kullanabilirsiniz? Son olarakda m spy yorumu olarak sizlere yazılım hakkındaki incelemelerimiz doğrultusunda genel olarak bir değerlendirme yapcağız. Sizlerde m spy cep telefonu casus programı hakkında daha net bilgi edinmek istiyorsanız yazımızı sonuna kadar okumanızı tavsiye ederiz.

mspy

mSpy Nedir Nasıl Kulanılır?

Çok kısa ve özet bir şekilde sizlere bir tanım yapacak olursak m spy bir telefon takip etme uygulamasıdır diyebiliriz. Eğer bir telefondaki aktiviteler dahil telefonun o anda nerede olduğunu ve o telefon ile gerçekleştirilen tüm aktiviteleri n neler olduğunu detaylı olarak görmek istiyorsanız o zaman işinize oldukça yarayacağını düşündüğümüz bir takip yazılımıdır. Yapmanız gereken işlem öncelikle m spyı takip etmek istediğiniz telefona yüklemektir. Bir telefona bu yazılımı yüklemek oldukça kolay bir işlemdir ve çok dısa bir zamanda 2 veya 3 dakikada tamamlanabilir. Bu yükleme sonrasında m spy kullanıcı hesabınızdan yükleme yaptığınız telefonu izlemeye başlayabilirsiniz.

Mspy Hangi Telefonlar İle Uyumludur?

Oldukça kaliteli bir takip uygulaması olan m spy hemen hemen tüm yeni nesil telefonlar ile uyumludur. Tüm android telefonlara tüm iphon telefonlara uyumlu olarak yüklenebilir ve kullanılabilir. Sizlerde bir android telefonu veya ios tabanlı olan iphone telefonu takip etmek istiyorsanız myspy programını düşünebilirsiniz.

mspy demo

Mspy Telefona Nasıl Yüklenir?

Biraz önceki paragrafta da bahsettiğimiz üzere yazılımın telefona yüklenmesi oldukça kolaydır. Bu işleme geçebilmeniz için öncelikle uygulamayı satın almanız gerekir. Satın alma işlemini m spy resmi sitesinden online olarak kredi kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. Yazılımı satın alırken dolduracağınız satın alma formuna emailinizi belirtmeniz gerekir. Bu emailinize hemen satın almanızdan sonra  kullanıcı hesabınızın giriş bilgileriniz gelecektir. Bu kullanıcı bilgileri ile kullanıcı panelinize hesabınıza https://tr.mspy.com/ adrsinden giriş yapabileceksiniz.

Mspy hesabınıza giriş yaptığınızda sizleri hemen aşağıdaki ekran görüntüsünde göreceğiniz gibi bir kurulum sihirbazı ekranı karşılayacak.

mspy kurulum

Mspy Telefona Nasıl Kurulur?

Yukarıda görseli bulunan bu kurulum sihirbazı ekranından hangi cihaza kurulum yapmak istiyorsanız o cihazı menüden seçip resimdeki gibi Devam Et tuşuna tıklayıp kurulum adımlarını net bir şekilde görebilir ve aynısını kurulum yapacağınız telefona uygulayıp kurulum işlemini 2 dk gibi bir sürede kolaylıkla yapabilirisiniz. İster android ister iphone ister mac os ister windows tüm cihazlar bu kurulum sihirbazı ekranını takip edip kurulum gerçekleştirebilirsiniz.

Örnek verecek olursak eğer bir samsung marka telefona yükleme yapacaksanız yukarıdaki ekrandan Android olan seçeneği seçmeniz ve Devam Et tuşuna basıp kurulum adımlarını görmeniz gerekir.

Eğer bir iphone telefona bu programı yüklemek istiyorsanız 2 seçeneğiniz olacaktır. Jailbreakli iphone mu yoksa jailbreaksiz iphone mu? Siz eğer iphone a özellikle bir jailbreak işlemi yapmadıysanız ozaman jailbreaksiz iphone seçeneğini seçin ve o seçenekten devam ediniz. Eğer iphoneu daha önceden jailbreak yaptıysanız ozaman jailbreakli olan seçenekten kurulum adımların devam ediniz.

Yazılım kurulum sihirbazı sayfası size kurulumu adım adım tam olarak ne yapacağınızı detaylı olarak görsel şekilde gösterir ve sizi yönlendirip kurulumu kısa zamanda yapmanızı sağlar.

Mspy Nasıl Kullanılır?

Mspy telefon takip programını takip etmek istediğiniz cihaza hemen yukarıda anlattığımız şekilde satın alıp sonrada yükleme yaptığınızda, yüklemeyi bitirmenizin hemen ardından aşağıda görselini görebileceğiniz kullanıcı paneliniz açılmış olacaktır.

mspy kullanıcı paneli

Bu kullanıcı panelinizde sol taraftaki menüde mspyın sizlere sunduğu takip özellikleri listelenmiş olacaktır. Bu özelliklerden hangisini tıklarsanız o bilgileri ekranda görebileceksiniz. Örnek vermek gerekirse Aramaları Görüntüle seçeneğine tıkladığınızda mspyı yüklemiş olduğunuz telefonun arama bilgilerini ekranda hemen görebileceksinizdir veya Videoları Görüntüle kısmına tıkladığınızda açılan sayfada o telefonda bulunan tüm videoları karşınızda görebileceksinizdir. Bu şekilde mspyın sizlere sunduğu tüm özelliklere mspy kullanıcı hesabınıza girip ulaşabileceksiniz.

Mspy’da Hangi Takip Özellikleri Vardır?

Kalitesi ile kedini dünya genelinde kanıtlamış olan m spy telefon takip programı sizlere oldukça geniş takip fonksiyonları sunmaktadır. Bu özeliklerden bazıları: whatsapp takip, aramaları takip etme,videoları ve fotoğrafları görüntüleme, tüm mesajları takip özelliği, facebook , instagram ve diğer sosyal mesajlaşmaların takibi, sms takibi,gps konum takibi, eposta takibi,telefon ile girilen tüm web sitelerinin izlenebilmesi özelliği ve bunlara ek olarak daha bir çok extra özellik m spy tarafından sizlere sunulmaktadır.

Mspy Satın Al ve Hemen Yükle?

Yukarıda sizlere program hakkında detay olacak önemli noktaları sunmaya çalıştık. Bu bilgiler ve çok daha fazlasını BURAYA tıklayarak yazılımın resmi sitesinden kendiniz daha detaylı inceleyebilirsiniz. Şuanki güncel fiyatları hemen aşağıda ki görselde bulabilirsiniz. Görselde bulunan Şimdi Satın Al yazan yerlere tıkladığınızda yine yazılımın resmi sitesi fiyat sayfasına yönlendirileceksinizdir. Kendiniz o anki güncel fiyatları inceleyebilir ona göre satın alma kararınızı verebilirsiniz.

mspy satın al

Bizlerin Mspy Yorumu Nedir?

Yazımızın başında da belirttiğimiz gibi telefon takip programları arsında m spy kalitesiyle ve güvenilirliği ile dünya genelinde adını sıralamanın en üst kısımlarına çıkarmış bir yazılımdır. Sizler için en güncel ve olası en fazla takip fonksiyonlarını bir araya getirmiştir. Son yorum olarak tavsiye edeceğimiz ender yazılımlardan bir tanesidir.

Sizlerde kullanım seçinizi bu yazılımdan yana kullanmak istiyorsanız hem yorum olarak sorularınızı hemde mevcut tecrübelerinizi bizlere aktarabilirsiniz.

Summary
Review Date
Reviewed Item
mspy programı
Author Rating
51star1star1star1star1star