FLEXi SPY TELEFON DEĞİŞTİRME İŞİLEMİ

Flexispy telefon dinleme programı kullanıyorsanız merak edebileceğinizi düşündüğümüz en  önemli bilgilerden bir taneside tabiki izlediğiniz telefonu değiştirmek istediğinizde nasıl bir yol izlemeniz gerektiğidir. Bu yazımızda sizlere Flexispy ın kullanıcılarına sunduğu sınırsız sayıda cihaz değiştirebilme işlemini nasıl en kolay şekilde yapabileceğinizi en kolay şekilde açıklamaya çalışacağız.

Hemen aşağıda mevcut güncel ekran görüntülerini kullanarak bu işlemin nasıl yapıldığını sizlere gösterelim, mevcut işlem adımlarını sizde sırasıyla uygulayarak kolaylıkla dakikalar içerisinde flexispy da telefon değiştirebilirsiniz.

Öncelikle ve ilk yapmanız gereken işlem Flexispy online kullanıcı panelinize kullanıcı adınız ve şifrenizlegiriş yapmaktır, daha sonra panelinizden sırasıyla şu işlemleri yapmalısınız.

flexispy control center

1. Penelinizde bulunan Control Center kısmına tıklayınız.

flexispy device controls

2. Device Controls yazan bölüme tıklayınız.

flexispy deactivate

3. Deactivate yazan kısma tıklayınız.

flexispy deaktive now

4. Son olarak Deactivate Now yazan kısma tıklayınız.

Evet tüm işlem bitti, gördüğünüz üzere çok kolay ve yalnızca 1-2 dakika içerisinde panelinizden cihaz değişimi için gereken işlemleri bitirmiş olduk.

Bu işlemi tamamladıktan sonra panelinizden çıkış yapıp sonrasında panelinize tekrar giriş yaptığınızda, panelinizde ilk baştaki  kurulum sihirbazını göreceksiniz ve istediğiniz diğer bir telefona Flexispy ı kurabilecek ve artık o yeni telefonu panelinizden takip edebiliceksiniz.

flexispy indir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir