FLEXi SPY JAiLBREAK GİZLEME ÖZELLİĞİ

cydia gizlemeEğer takip etmeyi istediğiniz cep telefonunuz IOS tabanlıysa (IPHONE) Flexi spy tam size göre bir telefon takip yazılımıdır, Flexi spy Jailbreak Gizleme özelliğini kullanarak telefonun Jailbreakli olduğunu kolaylıkla gizleyebiliyorsunuz, Bu eşsizözellik Flexispy’ın nedenli güçlü bir teknolojiye sahip olduğunun ve rakiplerinden nedenli üstün olduğunun diğer bir göstergesidir.

Flexispy şuan dünya genelinde en gelişmiş özelliklere sahip telefon takip sistemi yazılımıdır.

Şayet mevcut hedef telefon bir iPhone ise ve telefonun Jailbreak yapıldığının anlaşılmasıyla ilgili bir sıkıntı yaşıyorsanız ozaman, Flexispy’ın bu eşsiz fonksiyonu tamda size göredir.

FlexiSPY size hem kendisine ait ikonun hem de Jailbreak Cydia ikonunu saklama özelliği sunar ve böylece hedef iPhone kullanıcısı asla telefonun Jailbreak oldugunu ve/veya Flexispy yazılımının yüklü olduğunu anlayamaz.

IOS (iPhone) Takibi Yapmak İçin Jailbreak Cydia Saklama Özelliği

Genelde kişiler iPhone’u Jailbreak yapma konusunda endişelidir fakat  Flexispy bu endişeyi gidermek için uygun çözümü yaratmıştır. Yazılım size Cydia ve FlexiSPY ikonunu gizleyip gösterme olanağı sağlar.

Cydia ikonunu gizleyemeyen veya Jailbreak bilgilerini telefonda bırakıp kolayca kendini belli eden diğer firmaların aksine Flexispy her şeyi gizler ve size tamamen gizli bir takip yapma olanağı sağlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir