FLEXi SPY ŞiFRE YAKALAMA ÖZELLİĞİ

Şifreleri Gösteren Program Flexi spy

Flexi spy telefon dinleme programının popüler özelliklerinden bir tanesi de telefonda bulunan facebook gmail ve diğer çoğu uygulamanın kullanıcı adı ve şifrelerini gösterme özelliğidir. Bu özellik flexispy extreme versiyonunda standart olarak bulunmaktadır. Yükleme ve kurulum sonrasında her hangi diğer biR işleme gerek kalmadan flexispy online kullanıcı paneli üzerinden tüm şifreler izlenebilmektedir.

Flexispy şifreleri yakalama özelliği sadece telefonda bulunan uygulamalara ait şifreleri ve kullanıcı adlarını yakalamakla kalmayıp aynı zamanda telefon ekran kilidi kombinasyonlarını ve şifrelerinide alma özelliğine sahiptir. Yani flexispy extreme versiyonu kullandıgınızda yazılımın yüklü olduğu cep telefonunda kullanılan çoğu kullanıcı adı ve parolayada erişim sağlayabilmektesiniz.

Bu özelliği dahil tüm felxispy özellikleri extreme versiyonda standart olarak bulunmaktadır, extreme versiyon satın aldığınızda bu onksiyonların hepsi yazılımda mevcut olucaktır.

Şifreleri yakalama özelliğine ait bir kaç ekran görüntüsünü hemen aşağıda sizlerle paylaşıyoruz, bu ekran görüntüleri flexispy online kullanıcı paneline aitolan görüntülerdir ve daha net bir şekilde anlamanıza yardımcı olucaktır.

şifre gösterme

email şifre gösterme

ekran kilit konbinasyonu

flexispy satın al

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir