Xmobile PRO

xmobile pro yorumBir android cep telefonu izleme ve taip programı olan Xmobile Pro kullanıcılarına oldukça ileri derecede uzaktan izleme imkanı sunacak özellikler ile donatılmış bir yazılımdır. Sadece android cihazlara uyumlu olabilecek şekilde geliştirilmiş bir ebeveyn kontrol programıdır. Xmobile Pro hem yükleme hemde yükleme sonrası kullanım kolaylığı açısından çok başarılı bir yazılımdır.

Xmobile Pro Nasıl Kurulur ve Kullanılır?

Öncelikle bu yazılımı takip etmek istediğiniz android telefona manuel olarak kurmanız gerekmektedir. Buu şu şekilde bir örnekle size kolay anlayabileceğiniz şekilde açıklayalım. Eğer çocuğunuzun telefonunu Xmobile Pro ile takip etmek istiyorsanız öncelikle yazılımın ücretsiz deneme versiyonunu çocuğunuzun telefonuna yüklemeniz gerekir. Bu yükleme işlemini manuel olarak yani çocuğunuzun telefonunu elinize alarak yapmanız gerekir. Bunu belirtmemizdeki neden; sizden gelen sorularınızın bazılarında ”uzaktan hiç telefona fiziksel erişimim olmadan yükleme yapabilirmiyim?” tarzında olan sorularınıza yanıt sağlamak içindir. Yani uzaktan yükleme yapma gibi bir işlem olmuyor. Direk manuel olarak telefonu elinize alıp yüklemeyi o şekilde yapmanız gerekmektedir.

Kurulum işlemi oldukça kısa bir zaman aralığında yapılabilmektedir. Yaklaşık 2 ila 3 dakikalık bir süre içerisinde tüm kurulum işlemini tamamlayabileceksinizdir.  Hemen kurulumun ardından ise emailinizden onay linkinize tıklayıp onaylayıp yazılımı ücretsiz olarak denemeye başlayabileceksinizdir. Xmobile  yazılımda ücretsiz olarak deneme süreniz 24 saat olacaktır. Bu 24 saatklik süre içerisinde yazılımı full fonksiyonlu olarak test edebilir ve merak ettiğiniz özelliklerini deneyebilip yazılım hakkında tam bir görüş sahibi olabilirisniz.

Xmobile Pro Yorumumuz

Bir anne ve baba iseniz ve çocuğunuzun sizlerin yanında olmadığı zamanlarda neler yaptığını ve kimlerle ne tür bir iletişim içerisinde olduklarını, sosyal medyada neler paylaştıklarını ve buna benzer daha bir çok durumu merak ediyor ve bu konuda endişeleniyorsanız Xmobile Pro tam da size göre bir aplikasyondur. Kullanımı kolay kurulumu hızlı ve özellikleri ile sizleri oldukça memnun edebilecek bir telefon takip programıdır. Kullanıcı memnuniyeti açısından en üst seviyede bir program. Tam bir takip işlemi gerçekleştirebilmeniz için alternatif yazılımlara kıyasla 2 3 kademe yukarıda yer alan bir yazılım.

Xmobile Pro Satın Al

Tüm bu yukarıda saydığımız değerlendirmemizin yanına fiyat durumunuda eklemek istiyoruz. Android telefon izleme ve takip programları arasında kalitesi ile ilk sırada yer alabilecek bir izleme yazılımı olarak Xmobile Pro nun fiyatı gayet makul tutulmuş diyebiliriz. Bu kadar fazla özelliği kullancılarına sunabilen bir yazılım günümüz koşullarında bir miktar daha pahalı olabilirdi ama şuanki fiyato oldukça makul tutulmuş diyebiliriz.

 

Summary
Review Date
Reviewed Item
Xmobile Pro
Author Rating
51star1star1star1star1star