FLEXİ SPY ADNROİD TELEFONA KURULUM ADIMLARI

FLEXi SPY ANDROiD TELEFONA KURULUM

Flexi spy programını satın aldıktan hemen sonra satın alma işlemi sırasında belirtmiş olduğunuz e-mail adresinize kullanıcı adınız ve giriş şifresi  bilgileriniz gelir. Bu bilgileri flexispy online kullanıcı paneli sayfanıza girerek kullanıcı panelinize giriş yaptıktan sonra karşınıza aşağıda gördüğünüz ekran gelecektir, bu ekrandaki size verilen seçeneklerden yazılımı yükleyeceğiniz telefonun işletim sistemini seçerek flexispy kurulum adımlarına başlamış olursunuz. Aşağıda örnek olarak android işletim sistemli bir telefona kurulum yapılacağı varsayılmıştır. FlexiSpy’ı android işletim sistemli hedef telefona yükleme işlemini aşağıdaki adımları takip ederek çok kolay şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

NOT: Android Telefona Kurulum ben yapamam diyorsanız; satın alma sırasında, extra kurulum hizmeti de satın alın ve kurulumu sizin adınıza Flexispy personeli uzaktan bağlanıp yapsın.

flexispy android telefona kurulum

Yukarıdaki seçeneklerden hedef telefonun işletim sistemini seçtikten sonra kurulumu kolay bir dil ile flexispy panelinde anlatıldığını göreceksiniz fakat biz yinede flexispy android telefonlara nasıl yükleneceğini aşağıda ki adımlarla anlatmış bulunmaktayız.

flexispy android kurulumu 1. adım

Yükleyeceğiniz hedef telefonun internet tarayıcısını açın ve size yükleme adımında belirtilen indirme linkini  yazın ve ok tuşuna basın.

flexispy android kurulum 2

Yüklediğiniz hedef telefona yukarıda görmüş olduğunuz gibi 5002_-1.apk isimli bir dosya inecektir. Dosya indikten sonra üzerine tıklayıp bu yükleme işlemine devam edin.

android kurulum 3

Hemen ardına bu yukarıda göründüğüz resimde ki gibi bir ekran karşınıza gelecektir. ‘Install’ butonuna basın ve kurulumu başlatın.

android kurulum 4

Çok kısa bir süre içinde kurulum tamamlanacak ve karşınıza görselde görmüş olduğunuz ekran gelecek. Bu ekranda  ‘Open’ butonuna basın.

android kurulum 5

Sonraki aşamada FlexiSpy yazılımının aktif olarak başlayabilmesi için cihazın yeniden başlatılması ile ilgili ekranda gördüğünüz sayfa gelir ‘Restart Now’ butona basın ve cihazın yeniden başlamasını bekleyin.

android kurulum 6

Telefon yeniden başladıktan sonra karşınıza yukarıdaki sayfa gelir ve aktivasyon kodunu girmenizin istenir. Bu ekranda görülen boş kutuya FlexiSpy panelinizde size verilen aktivasyon kodunu girin ve ‘Activite’ butonuna basarak yazılımı aktif edin.

android kurulumu 7

Önemli Not:Bu adımda flexispy’ın görünür olarak mı çalışsın yoksa gizli bir şekilde mi çalışsın şeklinde bir soru çıkacaktır. Eğer ‘Yes’ seçerseniz program görünür bir şekilde çalışacaktır; ‘No’ butonunu seçerseniz gizli bir şekilde görünmez mod’ a çalışacaktır.

android kurulum son

Sonra karşınıza yukarıda gördüğünüz ekran gelecektir. Gördüğünüz ekranda  ‘Next’ butonunu seçtiğinizde FlexiSpy hedef telefona başarılı şekilde yüklenmiş olacaktır. Artık FlexiSpy kontrol panelinden hedef telefona dair tüm aktiviteleri takip edebilirsiniz.

Şimdi SATIN AL

1 thought on “FLEXİ SPY ADNROİD TELEFONA KURULUM ADIMLARI”

  • ben rot için flexspy kurulumu satın aldım. teknik servis bütün kurulumu yapacak diye yazmışlar. bu işlemler nasıl olacak bu konuda yardımcı olurmusunuz lütfen teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir