telefon dinleme programı

TELEFON DiNLEME PROGRAMI

Flexispy bir cep telefon dinleme programı ve takip yazılımıdır. Takip etmek istediğiniz telefonun bilgilerine hızlı bir şekilde ulaşarak tüm verileri sizin internet online kullanıcı panelinize  iletir. Çocuğunuzun yada çalışanınızın telefonuna (çalışansa yasal yazılı izinleri alınması gerekir)  yükledikten sonra, nerede olursanız olun kendi bilgisayarınız üzerinden tüm bu bilgilere ulaşabilirsiniz. Telefon dinleme programları ile sadece sizin belirleyebileceğiniz bir giriş kullanıcı adı ve kullanıcı paneline giriş şifresiyle online hesabınıza girip yükleme yaptığınız telefondaki verileri kolaylıkla uzaktan görebilir ve takip edebilirsiniz.

Telefon izleme alanında Flexispy kapsadığı özelliklerin çokluğu ve kullanılabilirlik kolaylığı açısından diğer tüm yazılımların lideridir, bu yüzden dünya genelinde en çok kullanılan cep telefonu takip yazılımı olma özelliğini ve 1. sıradaki yerini korumaktadır.

Flexispy telefon dinleme programı nın özellikleri saymakla bitmez yaklaşık 200 farklı özellik ile kullanıcısına maksimum veri alma imkanı sunar. Hem android hemde iPhone cep telefonlarının tüm modelleri için uyumlu olan Flexispy sadece 2 dakika gibi kısa bir süre de telefona yüklenebilir ve yüklemenin hemen sonrasında çalışmaya ve veri göndermeye başlar. Bu da oldukça hızlı ve kolay bir kurulum demektir. Flexispy cep telefonu takip programı aynı zamanda diğer yazılımlarda olmayan şifre yakalama özelliğini de içermektedir, bu özellik ile telefonda kullanılan şifre verilerinin size ulaşması da sağlanabilir.

Sizlerde çocuklarınızın güvenliklerine extra bir boyut kazandırmak istiyorsanız Flexispy tam size göre bir yazılım diyebiliriz. Çocuklarınızın her an nerede kimlerle  olduklarını, telefonları ile tehlikeli websitelerine girip girmediklerini ve tam olarak kimlerle iletişimde bulunup ne konuştuklarını Flexispy ile çok kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz. Flexispy yazılımının demosuna da satın almadan önce göz atabilir ve en azından kullanıcı panelinin nasıl olduğunu görebilirsiniz.

 

Scroll to Top