Flexispy telefon takip programı

FLEXİSPY ÖZELLİKLERİ

FLEXiSPY ÖZELLİKLERİ

Flexispy telefon dinleme programının özellikleri saymakla bitmez, flexispy özellikleri itibari ile 150 den fazla fonksiyonda kullanılabilmektedir, bu özellikler arasında aşağıdaki listedende rahatlıkla görebileceğiniz üzere ortam ve görüşme dinleme özelliğinden tutunda whatsapp ve tüm diğer sosyal mesajlaşma servislerinin takibine kadar onlarca özellik bulunmaktadır. Flexispy telefon dinleme programı Android, iphone cep telefonlarının tüm modelleri ile uyumludur ve kullanılabilmektedir.

Flexispy telefon takip yazılımının aşağıda listelenmiş olan flexispy özellikleri hakkında daha detaylı bilgi isterseniz web sitemizdeki ilgili özellik sayfalarına bakmanız yeterli olucaktır, gerek özelliklerin ne işe yaradıkları hakkında gereksede özelliklerin nasıl çalıştırıldığı hakkında tüm detayları bu ilgili sayfalarımızda bulabileceksiniz.

Dünya genelinde ün yapmış en popüler yazılımlardan bir tanesi olan Flexispy özellikleri ile ilgili olarak programın resmi sitesinden direkt olarak bilgi almak isterseniz www.flexispy.com  sitesini ziyaret etmelisiniz.

flexispy özellikleri

3 thoughts on “FLEXİSPY ÖZELLİKLERİ”

  • Flexispy kullanicisiyinm hersey mukemmel sadece 1 gundur konum bilgisi gelmezz oldu diger billgiler geliyor neden olmus olabilir karsi taraf konum ozelligini kapatirsa etkili olurmu beni aydinlatirsaniz sevinirim

    • konum kpatsada flexispy yinede konum almanızı sağlar, sanırım server la ilgili gecikme veya aksaklık olmuştur muhtemelen ilerleyen saatlerde düzelicektir.

  • Yazılımı satın almak istiyorum . Ancak birkaç tane sorum olacaktı. Yazılım yükledikten sonra diyelim ki bir hafta hedef cihazın interneti kapalı durdu. Bu durumda hedef telefon tekrar internete bağlandığında bilgiler hemen gelmeye başlar mı. Ikinci sorum 12 aylık lisans almak istiyorum lisansim bittikten sonra , bir ay lisansimi yenilemedim diyelim . 1 ay sonra lisansımı yenilesem yazılımı hedef telefona tekrar yuklemem gerekiyor mu. Saygılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir