BİLGİSAYAR CASUS PROGRAMI

BiLGiSAYAR CASUS PROGRAMI

Android telefonlar ve İphone lar için mükemmel takip özelliği sunan Flexispy şimdide sizlere bilgisayar casus programı alanında bir numara özelliklere sahip yeni versiyonunu sunmaktan gurur duyar, evet artık flexispyın bilgisayar ve mac lar için olan versiyonuda sonunda kullanıcılarının hizmetine sunuldu. Bildiğiniz üzere dünya genelinde flexispy takip yazılımı kadar özellik sunan diğer bir takip yazılımı henüz yok bu kalitesini bilgisayar takibi konusundada kullanıcılarına sunmak adına uzun zamandır üzerinde çalıştığı PC Takip versiyonu artık kullanıma hazır, yine süper fonksiyonlarla donatılmış olan bu versiyon sayesinde bilgisayarlarınızı uzaktan kolaylıkla takip edebilecek ve o anda bilgisayarınızda olan her şeyi anında öğrenebilecek ve görebileceksiniz.

AİLELER VE ŞİRKETLER İÇİN BİLGİSAYAR TAKİP PROGRAMI FLEXİSPY

Peki flexispy sizlere bilgisayar takibi konusunda hangi özellikleri ve imkanları sunuyor gelin kısaca ana başlıkları ile inceleyelim.

bilgisayar casus programı

Flexispy bilgisayar casusu ile aşağıdakileri yapabilirsiniz:

  • Basılan tüm tuşları görebilirsiniz
  • Belirlenen aralıklarla ekran görüntüsü alma
  • Skype gibi anlış mesajlaşma kayıtları
  • Whatsapp & Facebook gibi Web tarayıcıda çalışan IM chat uygulama kayıtları
  • Detaylı dosya transfer kayıtları
  • Ekran görüntüsü alma sayesinde webemail kayıtlarını görebilme
  • USB girişe bir cihaz takıldığında detayları görebilme
  • Hangi kullanıcı ile giriş ve çıkış yaptıkları
  • Sık kıllanımlara ekledikleri adresler ve web tarayıcı geçmişi
  • Ve bunun gibi rakiplerin sunamadı 40’dan fazla casus özellik!

Tüm bu mükemmel özellikler ile sektörde dünya çapında bir lider olduğunu bir kez daha kanıtlayan Flexispy ile artık gözünüz arkada kalmayacak.

Aileler için FlexiSPY bilgisayar casus programı

Eğer cocuk sahibi bir aile iseniz ve cocuklarını bilgisayar kullanıyorsa bu yazılma ihtiyacınız vardır. FlexiSPY bilgisayar takip yazılımı ile cocuklarınızın bilgisayar başında gerçekten ne yaptıklarını keşfedebilirsiniz. Kullanılan programlardan, girdikleri internet sitelerine kadar, emaillerden chat kayıtlarına kadar tüm kontrol sizde.

Şirketler için FlexiSPY bilgisayar casus programı

Eğer şirketinizde elemanlarınızın şirket bilgisayarları ile ne yaptıklarını control etmek istiyorsanız bu programa ihtiyacınız var. Bilgisayar kullanılırken basılan tuş kayıtlarını, girilen web sitelerini, şirketin önemli dosyalarının nereye aktarıldığını, internet ve ağ trafiğini kısaca tüm bilgisayar aktivitelerini görebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir