Telefon Casus Program İndir Türkçe

Telefon Casus Program indir Türkçe Olsun Diyorsanız

Android veye iPhone telefon casus program indir ama Türkçe olsun diyorsanız doğru yerdesiniz. Sizlere Flexispy telefon casus program nasıl indirilir nasıl kurulur web sitemizde detaylı olarak sunuyoruz. Öncelikle bir casus program indirmek için bilmeniz gereken ilk şey yazılımın yasal kullanım koşullarıdır. Bir telefon casus programı bulunduğunuz yerdeki yasal koşullar içerisinde kullanılmalıdır.

telefon casus program indir

Şimdi gelelim telefon casus program indir Türkçe olsun başlığımızdaki anlatmak istediklerimize. Sizlere flexispy telefon takip programı olarak en fazla ve en çok talep edilen özellikleri sunmaktayız. Bu özellikler arasında whatsapp takip, facebook takip özelliği, keylogger fonksiyonu, gizli kamera izleme, gps takip anlık konum bulma, ortam dinleme, aramaları dinleme ve bunlara ek olarak 150 ye yakın özellik sunuyoruz.

Fleixspy programını hem android telefonlarda casus program olarak kullanabilirsiniz. Hem de iphone takip programı olarak ios telefonlarda kullanabilirsiniz. Tüm android ve iphone model ve markalarında kullanım yapılabilir. Android telefonlarda en üst versiyonlarda dahi kullanılabilmektedir. İphone telefonlarda da yine iphone 8 e kadar kolaylıkla yükleyip kullanabilirsiniz. ( iphone için önce jailbreak gerekir)

Gelelim casus program flexispy nasıl indirilir ve android veya iphone telefona nasıl yüklenir sorusuna. Bu işlem oldukça basittir. Özelliklede telefon adnroid ise veya jailbreak yapılmış bir iphone iseyapılacak işlem sadece 3 dk kadar sürmektedir. Tek yapmanız gereken flexispy satın almak ve satın almanızın hemen sonrasında emailinize gelecek Flexispy Kullanıcı Paneli giriş bilgilerinizele kullanıcı panelinize girmektir.

flexispy indir

Flexispy kullanıcı paneline girinde aşağıdaki şekilde bir kurulum sihirbazı sayfası size adım adım kurulumu nasıl yapacağınızı göstrecektir. Tek yapmanız gereken kurulum sihirbazını ilerletmek ve gösterileni telefona uygulamaktır. Kurulum işleme maksimum 3 – 5 dakika arası sürecektir. Acemi olduğunuzu var sayar isek 5 dakikanızı alacaktır.

Flexispy Online Kullanıcı Panelindeki Kurulum Sihirbazı Sayfası Ağağıdaki Gibidir

telefon casus program indir türkçe

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir