FLEXi SPY iNDİR

flexispy indir

Flexispy indir ve hemen yüklemek için öncelikle hangi telefonda kullanıcağınızı bilmenizde fayda var bunun için takip ediceğiniz cep telefonunun Android mi yoksa iPhonemu olacağını bilmeniz yükleme işlemini daha hızlı bir şekilde yapmanıza yardımcı olacaktır. Bildiğiniz üzere Flexispy telefon dinleme programı hem iphonelarda hemde android cep telefonlarında kolaylıkla kullanılabilmektedir. Flexispy indir mek ve yüklemek sadece 2 ila 5 dakika gibi bir süre almaktadır ve bu süre sonunda yüklemenin yapıldığı hedef telefon online flexispy panelinizden izlenebilmektedir.

Flexispy indirmek ve yüklemek için öncelikle yazılımı satın almanız gerekmektedir, flexispy’ın ücretsiz bir versiyonu bulunmamaktadır bu yüzden ancak yazılımı satın aldığınızda yükleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Flexispy Extreme versiyonu en çok özelliğe sahip telefon dinleme programları arasındadır ve hem dünya genelinde hemde Türkiye’de oldukça popüler bir programdır. 150 nin üzerinde takip ve izleme fonksiyonuna sahiptir. Extreme versiyonu 3 aylık veya 12 aylık olarak satın alınabilmekte ve hemen indirilip kullanılabilmektedir.

Eğer özellikle samsung dinleme programı veya htc, lg, general mobile, gibi android işletim sistemi ile çalışan telefonlar için veya iphone modelleri için bir telefon dinleme yazılımı arıyorsanız Flexispy Extreme’nin  mutlaka detaylarına ve özelliklerine bakmanızda fayda var.

Flexispy cep telefonu takip ve izleme programı hakkında çok daha detaylı bilgi ve hemen indirmek için aşağıdaki ilgili linkten faydalanabilirsiniz.

flexispy indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir