Flexispy cep telefonu dinleme programı Android veya IOS (Iphone) da kullanıldığında kullanıcısına sayısız kabiliyetler sunmaktadır, web sitemizde bundan öncede çeşitli birçok özelliği hakkında sizlere detaylı bilgiler sunmaya çalıştık, bu yazımızda sizlere Flexispy telefon dinleme programının sağladığı diğerbir özellik olan telefon ayarlarının uzaktan değiştirilmesi fonksiyonuna bakacağız.

Flexi spy telefon dinleme programı yüklendiği cep telefonunun herhangi bir ayarını veya ayarlarını kolaylıkla değiştirmenize imkan vericek şekilde tasarlanmıştır, hedef telefonda yapmak istediğiniz her hangi bir ayar değişikliği için tek yapmanız gereken Flexispy online kullanıcı panelinize girmek ve orada bulabileceğiniz ilgili SMS Kodunu bulmak ve bu kodu herhangi bir diğer telefondan hedef telefona göndermektir. Bu şekilde çok kolay ve hızlı bir şekilde hedef telefona uzaktan erişerek istediğiniz ayarı değiştirme, açıp kapatma gibi işlemler yapabilirsiniz.

Eğer takip ettiğiniz hedef telefon bir iPhone, Android, BlackBerry ve Symbian ise telefonla ilgili fiziksel olarak bütün yapacağınız sadece FlexiSPYi telefona kurmaktır. Kurulumdan sonra hedef telefonun her şeyini kendi telefonunuzdan SMS yollayarak uzaktan kontrol edebilirsiniz.

  • Özellikleri açıp kapatmak için komutlar gönderin
  • Hedef telefonu yeniden başlatın
  • Hedef telefonun pil seviyesini kontrol edin
  • SMS ile uzaktan komut listesinin tamamı web hesabınızda mevcuttur

Neden Bu Özelliğe İhtiyacınız Var

Eğer hedef telefonu Flexi SPY’ın size özel web hesabından internet üzerinden kontrol etmek istemiyorsanız, onun yerine SMS yollayarak kontrol edebilirsiniz. Basitce kendi telefonunuzdan hedef telefona bir komut SMS’i yollayarak FlexiSPY ayarlarını yapabilirsiniz. Bütün bunlar anlık olarak gerçekleşir, ve ayarlar anında devereye girer. Tam kapsamlı bir komut listesiyle bir telefonu uzaktan kontrol etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top