FLEXi SPY NEDEN EN İYİSİDİR

FLEXiSPY NEDEN EN iYi TELEFON TAKiP PROGRAMI ?

Telefon takip programı ve dinleme yazılımları arasında Flexi spy dünya çapında tanınır ve tüm yapılan inceleme ve değerlendirmelerde en iyiler listesinin 1. sırasında yer alır. Flexi spy’ın bu başarısı tabi ki bir tesadüf değildir. Şimdi sizlere bu eşsiz takip yazılımının diğerlerinde olmayan en belirgin özelliklerinden kısaca bahsedelim.

en iyi telefon takip programı

Flexi spy Tamamen Gizli Modda Çalışır

Takip ediceğiniz cihaz bir iPhone veya Android işletim sistemi ile çalışan bir telefon olabilir, hiç farketmez flexi spy telefon takip programı hepsi ile uyumludur ve bu cihazlara tamamen güvenli bir şekilde yüklenebilir ve yüklendikten sonrada cihazda tamamen gizli modda çalışır. Flexispy yüklendiği telefonda anlaşılmaz ve çalışırken ve veri gönderirken tamamen arka planda sessizce çalışır.

  • Yüklediğiniz telefonda Flexispy’a ait herhangi bir ikon asla görünmez.
  • Yüklediğiniz telefonun uygulamalar veya uygulama yöneticisi kısmında Flexispy ile ilgili hiç bir detay yer almaz, ve görünmez.
  • Yüklediğiniz cihaz en yaygın kullanılan antivirüsler ile telefon taratılsa dahi bu antivirüslere yakalanmaz.
  • FlexiSPY herhangi bir uygulama kapatıcı/temizleyici programında asla bulunamaz
  • FlexiSPY güvenlik için, kurulum sırasında tanımlanamaz bir isim kullanır

Tamamen gizli çalışan bir takip yazılımı Flexispy

Çocuklarınızın her an nerede olduklarını bilmek, onlara her istediğinizde erişip kontrollerini kendilerine hissettirmeden yapabilmek ve güvende olduklarından emin olabilmek için Flexispy sizlere tam bir izleme imkanı sunar, Anne ve babaların çocukları üzerlerindeki etik gözlemlerine ve onlara gelebilecek potansiyel tehlikelere karşı onları korumalarına yeni bir boyut katacak olan en gelişmiş telefon takip yazılımıdır.

Flexispy Şifreleri Yakalar

Bu gelişmiş telefon dinleme programı sizlere sunduğu ve diğerlerinde olmayan en önemli özelliklerden biriside Şifreleri Yakalama özelliğidir. Daha önceki sayfa ve konularımızda da zaman zaman ele aldığımız bu fonksiyon sayesinde Flexispy ın yüklü olduğu telefondaki ister ekran giriş şifresini isterseniz de bu telefonda kullanılan herhangi bir uygulamanın veya emailin şifrelerini kolaylıkla görebilirsiniz.

Anne ve babaların çocuklarının online hesaplarını kontrol etmeleri ve onlar ile iletişim halinde olabilecek potansiyel tehlikeli kişilerden bu yolla önceden haberdar olup ilgili önlemleri almalarını kolaylaştıran en önemli özelliklerden birisidir.

Daha geniş bir ölçekte bu özelliklerin tam olarak nasıl olduklarını ve nasıl kullanıldıklarını öğrenmek ve diğer Flexispy fonksiyonları hakkında detaylı bilgi edinebilmek için sitemizdeki Flexispy Özellikleri bölümümüze bakmanız yeterli olacaktır. Flexispy ın sizlere sunduğu özelliklerin diğer en iyi dediğiniz takip yazılımından kat kat fazla olduğunu kendiniz göreceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir