casus telefonCep telefonu takip yazılımı denildiğinde veya casus telefon yazılımı teriminden bahsediyorsak tüm dünya genelinde en çok kullanılan ve bu alanda en fazla özelliğe sahip olup en kapsamlı yazılım olarak Flexispy karşınıza çıkacaktır, Flexispy diğer alternatif telefon takibi yapabilen yazılımlara kıyasal çok daha ileri bir teknoloji ye sahiptir ve kullanıcısına maksimum veri transferi yapmak üzere tasarlanmıştır.

Casus telefon yazılımı alanında bir dünya markası olan Flexispy Türkiye’de de diğer ülkelerde olduğu kadar rağbet gören en gelişmiş telefon takip yazılımı dır. Flexispy’ın gelişmiş teknolojisi sizlere bir mobil takip yazılımında olması muhtemel her özelliği sunmaktadır. Android, IOS, ve diğer cep telefonu işletim sistemleri ile tam uyumlu olduğundan kullanıcısının yazılım seçerken ayrıca telefonun markasını ve işletim sistemini düşünmesine gerek kalmaz.

Flexispyın en iyi ve kullanıcı dostu özelliği ise kuşkusuz fiyatıdır, bu kadar yuksek bir teknoloji ürünü bir casus telefon yazılımının fiyatı oldukça makul tutulmuştur, Türkiye için özel olarak verilmiş bu fiyat diğer avrupa ve amerika da uygulanan fiyata kıyasla oldukça makul derecededir.

Amerika fiyatı 3 aylık: 199 $   12 aylık: 349 $ iken

Türkiye’deki kullanıcılar için bu özel fiyat şu şekilde oluşturulmuştur. Not: Fiyatlar dolar kuruna göre az çok değişiklik gösterebilir

 3 aylık: 589 TL

12 aylık: 999 TL.

 

Bu uygun fiyatlardan yazılımı satın almak için şu sayfayı kullanabilirsiniz. 

 

satın al flexispy

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top