Call Recorder

call recorder

Call Recorder Ses Kaydedici Flexispy

Call Recorder yani arama kaydedici olarak kullanabileceğiniz en özellikli telefon takip programı flexispy ile tanışmanızın zamanı geldi. Flexispy call recorder özelliğini içeren ve bunun yanı sıra ses kaydedici fonksiyonu olarak ortam dinleme özelliği, aramaları canlı olarak dinletme özelliği sunan tam bir telefon takip etme programı dır.

Casus programları kategorisinde dünya genelinde en çok tercih edilen androi ve iphone telefonlara uyumlu olan bir telefon takip programı dır. Yazımıza konu olan spesifik özelliği olan call recorder özelliğinden bahsetmek istiyoruz. Flexspyı call recorder olarak kullanmak oldukça basit bir işlemdir. Zaten standart olarak yazılımla sunulan call recorder özellğini aktive etmeniz için  flexispyı telefona kurmanız yeterlidir. Call recorder özelliği kurulum sonrası kendiliğinden, sizin extra bir işlem yapmanız gerek kalmadan devreye girecektir.

felxispy

Flexispy Call Recorder Özelliği ve diğer fonksiyonları

Aramaları kaydetme özelliği olan call recorder özelliği ve ses kaydedici olarak flexispy programının kullanılması flexipspyın sunduğu özelliklerden sadece bir tanesidir. 150 den fazla kayıt özelliğine sahip olan yazılım ile tam bir telefon takip etme programına sahip olmuş olursunuz.

Casus programları içerisinde telefonlara özel olan en iyi en kaliteli izleme imkanı sunan yazılım olan flexispy sizlere canlı gps takip imkanı sunacaktır. Ayrıca whatsapp takip programı olarak tüm whatsapp mesajlaşmalarını görebilmenize olanak tanıyacaktır.

Bu bahsettiğimiz özellikler buz dağının sadece görünen kısmıdır. Sizler flexispy satın aldığınızda ve izlemek istediğiniz telefona kurduğunuzda diğer tüm fonksiyonlarından faydalanmış olacaksınız. Bu fonksiyonların bazıları nedir derseniz en çok ilgi uyandıranları keylogger, şifreleri gösterme özelliği, facebook ve instagram takip özelliği, gizli kamera açma özelliği ve daha fazlası. Detaylı özelliklerini incelemek isterseniz web sitemizin ana menüsünden Özellikler sayfasına göz atmanız yeterli olacaktır.

Casus Programları İçerisinde Flexispy Kalitesi

Callrecorder ve ses kaydedici özelliği sunabilen casus programları kategorisindeki yazılımlar arasında flexispyın kalite ve sunduğu özellik çeşitliliği bakımından ilk sırada olması sadece bir tesadüf değildir. Alanında en köklü yazılım firması olan ve bunu dünya çapına yayılarak başarmış çok iyi bir uzman yazılım oluşturma ekibine sahiptir. Arge çalışmalarına sürekli olarak devam eden flexispy her geçen gün özelliklerini değişen android ve ios sistemlerine adapte etmekte ve siz potansiyel kullanıcılarına en iyi hizmeti vermek için çabalamaktadır.

Bir telefon takip programından beklentiniz nedir? Call recording özelliğimi yoksa flexispyın sunacağı call recording özelliliğine ek olan 150 ye yakın extra fonksiyonmu? Sizlerde hepsi olsun iyenlerden iseniz full bir telefon takip programı olan flexispyı satın alıp kullanabilirisniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir