FLEXiSPY ONLİNE YÜKLE

Flexispy programı yüklenmesi kurulumu ve flexispy hakkında tüm diğer detaylar

FLEXiSPY ŞiFRE YAKALAMA ÖZELLİĞİ

Flexispy telefon dinleme programının popüler özelliklerinden bir taneside telefonda bulunan facebook gmail ve diğer çoğu uygulamanın kullanıcı adı veşifrelerini yapakalayabilme özelliğidir. Bu özellik flexispy extreme versiyonunda standart olarakbulunmaktadır ve yükleme ve kurulum sonrasında herhangi diğer bi işleme gerek kalmadan flexispy online kullanıcı paneli üzerinden gelen veriler izlenebilmektedir.

Flexispy şifreleri yakalama özelliği sadece telefonda bulunan uygulamalara ait şifreleri ve kullanıcı adlarını yakalamakla kalmayıp aynı zamanda telefon ekran kilidi kombinasyonlarını ve şifrelerinide alma özelliğine sahiptir. Yani flexispy extreme versiyonu kullandıgınızda yazılımın yüklü olduğu cep telefonunda kullanılan çoğu kullanıcı adı ve parolayada erişim sağlayabilmektesiniz.

Bu özelliği dahil tüm felxispy özellikleri extreme versiyonda standart olarak bulunmaktadır, extreme versiyon satın aldığınızda bu onksiyonların hepsi yazılımda mevcut olucaktır.

Şifreleri yakalama özelliğine ait bir kaç ekran görüntüsünü hemen aşağıda sizlerle paylaşıyoruz, bu ekran görüntüleri flexispy onlinekullanıcı paneline aitolan görüntülerdir ve daha net bir şekilde anlamanıza yardımcı olucaktır.

 

şifre gösterme

email şifre gösterme

ekran kilit konbinasyonu

 

flexispy satın al

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

FLEXİSPY ONLİNE YÜKLE © 2015 Frontier Theme