FLEXiSPY ONLİNE YÜKLE

Flexispy programı yüklenmesi kurulumu ve flexispy hakkında tüm diğer detaylar

FLEXiSPY FULL

flexispy fullFlexispy Full versiyon olarak kullanabilmek için öncelikle yapılması gereken şey Flexispy  telefon dinleme programı nı kullanıcağınız cep telefonunun işletim sisteminin Android mi yoksa IOS (iphone) mu olduğunu bilmektir. Flexispy cep telefonu takip yazılımı hem tüm Android telefonlarda hemde tüm Iphone modelleri ile uyumlu olarak kullanılabilen ender yazılımlardandır.

Flexispy yazılımını ister Android telefonda istersenizde iphone telefonlarda full sürüm olarak kullanabilmek çok kulaydır, bunun için yapmanız gereken tek şey Flexispy Extreme versiyonunu satın almaktır. Bildiğiniz gibi Flexispy 2 ayrı versiyonda satılmaktadır, bunlar Flexispy Premium (bu temel versiyondur) ve Flexispy Extreme (bu full özellikli versiyondur). Dolayısıyla Flexispy full özellikleri içersin yani telefon dinleme, canlı dinleme, ortam dinleme, kayıt edip cevre dinleme, şifreleri gösterme gibi özellikleride kapsasın istiyorsanız ozaman Flexispy Extreme versiyonunu satın almalısınız.

Flexispy Extreme versiyonu 3 aylık ve 12 aylık olmak üzere 2 ayrı seçenekte satışa sunulmaktadır, şu anki güncel fiyatı 3 aylık 389 TL VE 12 aylık ise 749 TL dir.

Sizde eğer şuanda dünya genelinde en çok tercih edilen cep telefonu takip yazılımına sahip olmak istiyorsanız www.flexispy.com adresinden yazılımı hemen satın alabilir ve çok kolay diyebileceğimiz bir yükleme ile yukleyip kullanmaya hemen başlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

FLEXİSPY ONLİNE YÜKLE © 2015 Frontier Theme