FLEXiSPY ONLİNE YÜKLE

Flexispy programı yüklenmesi kurulumu ve flexispy hakkında tüm diğer detaylar

CASUS YAZILIM

Casus yazılım denildiğinde çoğumuzun ilk aklına gelen şey bilgisayarlar için kullanılan ve genelliklede keylogger olarak bilinen ve bir nevi casusluk özellikleri olarak bilinen gizlice bilgi alma özelliklerine sahip programlar akla gelmektedir, bu yazımızda ise sizlere casus yazılım dendiğinde daha geniş bir kapsamda anlaşılması gerekenler hakkında ufak detaylar vermek istiyoruz.

Casus yazılım kavramı aslında ilk akla gelenden cok daha ote anlamlar taşımaktadır çünkü casus yazılımlar artık sadece pc olarak bilinen bilgisayarlarla kullanılmak ile sınırlı değildir ve teknolojinin gelişmesi ile birlikte bu yazılımlarda kendilerini geliştirmiş durumdadırlar ve hemen hemen tüm bilgisayar özellikli ister taşınabilir istersede tablet veya masaüstü tüm internet erişimi bulunan cihazlara adapte edilebilmektedirler. Bu kısımda şunada değinmek gerekmektedir ki bu yazılımların isimleri her ne kadar casus yazılım olsa da kullanım yasal koşulları itibari ile casusluk amacıyla kullanılmaları kanunlara aykırıdır, bu yüzden bu yazılımları kullanıcaksanız mutlaka yasal kullanım koşullarını bilmenizde fayda vardır.

Casus yazılımlar olarak bilinen yazılımlardan mobil cihazlar için olanlarının dünya genelinde en çok tercih edilenlerinin başında Flexispy telefon dinleme programı gelmektedir. Flexispy tüm mobil cihazlar ile uyumlu olarak kullanılabilen bir telefon takip yazılımıdır. Çok kısa bir süre de takip edilmek istenen mobil cihaza yüklenebilen Flexispy ile  oldukça kolay ve bir o kadarda gizli bir şekilde bir telefonu takip etmek mümkün hale gelmiştir. Tamamen kendini belli etmeden çalışan bir yazılım olan flexispy alanında kullanıcısına en çok takip fonksiyonu sunan yazılımdır. Sizlerde bulunduğunuz ülkenin ilgili kanunlarına bağlı kalmak koşulu ile bir telefon takip ve telefon dinleme programı kullanmayı istiyorsanız Flexispy sizin için oldukça iyi bir secenek olabilir. Flexispy casus yazılımının özellliklerini sitemizdki ilgili sayfalardan kolaylıkla görebilir ve cihazınıza en uygun flexispyı hemen satın alıp dakikalar içinde yukleyip kullanıma başlayabilirsiniz.

Casus yazılım veya ilgili konularda sizleri sitemizde bilgilendirmeye diğer yazılarımızda devam edeceğiz, şimdilik bu kısa ve öz bilgi oldukça işinize yarayacaktır diye düşünüyoruz. Konu ile alakalı kafanıza takılan ayrıca sorular olması durumunda iletişim kısmımızdan bize mesaj bırakabilir veya konularımıza yorum yapabılırsınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

FLEXİSPY ONLİNE YÜKLE © 2015 Frontier Theme